Sekite mus:
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Sekite mus:

Eksperta pārbaude

„Eksperta pārbaude” – tiem, kuri domā uz priekšu!

Ņemot vērā klienta vajadzības, esam ieviesuši John Deere tehnikas ziemas pārbaudes programmu.  Servisa mehāniķi pārbaudīs Jūsu tehniku un iespējamos defektus novērsīs pirms jaunās sezonas. Netērējiet tik dārgo laiku un naudu sezonas laikā!

Kas ir eksperta pārbaude?

„John Deere” mašīnas – kombaina vai pašgājēja-lopbarības smalcinātāja – tehniskā pārbaude un defektu novēršana nesezonas laikā, par ļoti pievilcīgu cenu. Programmā ir trīs posmi:

  • mašīnas tehniskā apskate;
  • defektīvo daļu piegāde;
  • bojājumu novēršana.

Programmas laikā tiek veikta mašīnas pilnīga apskate, bojājumu novēršana

Kādēļ šī programma ir nepieciešama?

Darba sezonas laikā var rasties neparedzēti un nepatīkami atgadījumi ar tehniku, kas kavē ieplānoto darbu un var radīt Jums zaudējumus. Šos neparedzētos gadījumus visbiežāk izraisa pēc pagājušā gada darbiem savlaicīgi nenovērstie defekti. Šī programma nodrošina, lai Jūsu tehnikai tiktu veikta profesionāla tehniskā apkope, noteikti Jūsu kombaina trūkumi un novērsti bojājumi. Visiem darbiem un rezerves daļām tiek dota garantija.

Tātad Jūs būsiet droši, ka:

  • nākamajā sezonā samazināsies neparedzētās, nereti ļoti dārgās dīkstāves iespējamība;
  • nevajadzēs rūpēties par Jūsu tehnikas sagatavošanu īsi pirms lauku darbu sākuma;
  • ietaupīsiet, iegādājoties rezerves daļas un remontējot tehniku tieši šobrīd.

Kad ir spēkā šī programma?

„Eksperta pārbaude” tiek veikta no oktobra t. i., uzreiz pēc ražas novākšanas darbu beigām un līdz nākamās darba sezonas sākumam.

Vai defektīvām daļām un defektu novēršanai tiks piemērotas atlaides?

Jā. Programmas laikā varēsiet izmantot īpašo cenu piedāvājumus visu oriģinālo John Deere  rezerves daļu iegādei. Analoģisks piedāvājums attieksies arī uz remonta darbiem.  Veicot "Eksperta pārbaudi" Jums ir iespēja par izdevīgu cenu veikt visu gultņu pārbaudi. Tātad programmas laikā sagatavot tehniku tik tiešām ir vērts!