Sekite mus:
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Sekite mus:

Apkopju līgumi

Piedāvājam klientiem noslēgt Apkopes līgumu par apkopju veikšanu lauksaimniecības un meža tehnikas vienībām. Papildus šī līguma priekšrocībām, klients iegūst vēl papildus vērtības:

  • 0% pakalpojumu un detaļu cenas pieaugums līguma laikā. Tas nozīmē, ka klientam nav jāuztraucas par detaļu vai servisa pakalpojumu cenu pieaugumu (inflāciju), jo cenas ir fiksētas līgumā. Šis ir viens no instrumentiem, kā ikkatrs saimnieks var plānot savas izmaksas ilgtermiņā, nebēdājot par pēkšņiem cenu kāpumiem vai pakalpojuma sadārdzinājumiem.
  • Atlaides ekspluatācijas daļām un šķidrumiem. Līgums sevī ietver klientam garantētu atlaidi 25% apmērā rezerves daļām un 10% apmērā eļļām. Lielisks veids, kā vēl ietaupīt.
  • ExpertCheck tehnikas pārbaude (1 reizi līguma darbības laikā). ExpertCheck pārbaude ļauj izprast jūsu tehnikas stāvokli pirms vai pēc sezonas. Līguma ietvaros, klientam ir tiesības pašam izvēlēties, kad veikt vienu šādu pārbaudi bez maksas.
  • Zemākas kopējās ekspluatācijas izmaksas. Katra apkopju gada beigās tiek veikta papildu pārbaude (Neaktīvo kļūdu kodu pārbaude, hidrauliskā spiediena pārbaude utt.), kas ļauj preventīvi izvairīties no tehnikas bojājumiem un līdz ar to neparedzētām remonta izmaksām.
  • Traktora jaudas pārbaude 7R/8R sērijas traktoriem (1 reizi līguma darbības laikā). Klients ir tiesīgs izvēlēties, kad izmantot šo pakalpojumu līguma darbības laikā.
  • Speciālu servisa programmu piedāvājums. Regulāri piedāvājam izdevīgas servisa akcijas gan jaunākai, gan vecākai tehnikai. Iespējama arī ražotāja daļēja kompensācija par remonta izmaksām, tā ir spēkā traktoriem līdz 5000 m/h un jaunākiem par 5 gadiem.
  • Izdevīgi apmaksas noteikumi. Dalīts ikgadējais maksājums, kā arī citi īpaši noteikumi, saskaņā ar savstarpēju vienošanos.

Lai noslēgtu Apkopju līgumu vai saņemtu papildus informāciju,

lūdzam zvanīt pa tel.  +371 25495851.