Sekite mus:
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25491676
Rezerves daļas
+371 25494834
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25491676
Rezerves daļas
+371 25494834
Sekite mus:

Sociālo tīklu politika

DOJUS LATVIJA SOCIĀLO TĪKLU PRIVĀTUMA POLITIKA

Šī politika attiecas uz visu informāciju un datiem, kurus Jūs mums sniedzat vai kurus mēs apkopojam un apstrādājam, Jums izmantojot "Dojus Latvija" SIA (turpmāk tekstā – "Mēs") "Facebook" un "Instagram" lapās https://www.facebook.com/dojuslatvija/https://www.facebook.com/vasarastehnika/ un https://www.instagram.com/lv_johndeere/.

Mēs respektējam Jūsu privātumu un aizsargājam Jūsu personas datus un informāciju, ko Jūs mums sniedzat un kuru mēs apkopojam saskaņā ar šajā privātuma politikā norādīto. Šajā privātuma politikā tiek paskaidrots, kādēļ mēs vācam Jūsu personas datus un kā tos izmantojam.

 

Atbildīgās personas

Kopīgi atbildīgās personas par šo "Facebook" un "Instagram" lapu darbību un datu vākšanu, kā tas ir paredzēts ES Vispārējā datu aizsardzības regulā Nr. 2016/678:

"Facebook Ireland Ltd." 4 Grand Canal Square Grand Canal Harbour Dublina 2 (Dublin 2), Īrija

 

un

SIA DOJUS Latvija “Ceļa zeme”, Ķekavas pagasts Ķekavas novads, LV-2123 Latvija

 

Kāpēc mēs vācam datus?

Mēs izmantojam "Facebook" un "Instagram" sociālās lapas, lai pievērstu uzmanību Mūsu pakalpojumiem un produktiem un sazinātos ar Jums kā ar šo lapu apmeklētājiem. Plašāka informācija par Mūsu darbību ir pieejama adresē www.dojuslatvija.lv.

Šo sociālo lapu darbība, tostarp apmeklētāju personas datu apstrāde, pamatojas uz Mūsu likumīgajām interesēm informēt un sazināties ar Mūsu sekotājiem un sociālo vietņu apmeklētājiem.

 

"Facebook" vāktie dati

2018. gada 5. jūnija Spriedumā Eiropas Kopienu Tiesa (atsauce: https://curia.europa.eu/jcms/upload/docs/application/pdf/2018-06/cp180081en.pdf) nolēma, ka "Facebook" lapas Datu pārzinis ir atbildīgs par personas datu apstrādi ar "Facebook".

"Facebook" apkopo datus šādos nolūkos:

  • reklāma (analīze, individualizētas reklāmas sniegšana);
  • lietotāju profilu izveide;
  • tirgus izpēte.

"Facebook" un "Instagram" izmanto sīkdatnes, lai saglabātu un turpmāk pārvaldītu savākto informāciju. Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek glabātas dažādos lietotāja termināļos. "Facebook" privātuma politikā (https://lt-lt.facebook.com/privacy/explanation) un "Instagram" datu politikā (https://help.instagram.com/519522125107875) ir sniegta papildinformācija par datu apstrādi.

Nepiekrišanu datu apstrādei varat izteikt https://www.facebook.com/settings?tab=ads vai adresē www.youronlinechoices.com.

"Facebook Inc.", kas ir "Facebook Ireland Ltd." mātessabiedrība, ir sertificēta ar ES–ASV "Privātuma vairogu", tādēļ tām ir pienākums ievērot Eiropas datu aizsardzības prasības. Vairāk informācijas par "Facebook" Privātuma vairogu ir pieejams www.privacyshield.gov.

 

Citu sociālo tīklu vāktie dati

Mums var būt arī konti citos sociālajos tīklos vai platformās, piemēram, "LinkedIn", "Youtube" un citos. Šajās platformās mēs varam apkopot šajā politikā paredzētos personas datus un tie tiks apstrādāti saskaņā ar šo sociālo tīklu vai platformu datu apstrādes prasībām, izņemot, ja ir paredzēti īpaši noteikumi Mūsu paziņojumā par datu apstrādi konkrētajā sociālajā platformā.

Lai iegūtu plašāku informāciju par savām tiesībām un personas datu apstrādi, lūdzam iepazīties ar konkrētā sociālā tīkla vai platformas privātuma politikas vai personas datu apstrādes noteikumiem.

 

Statistikas dati

"Facebook" "Lapas apskata" funkcija apkopo statistikas datus par šīm lapām un to atsevišķām kategorijām un šie dati mums var būt pieejami. Šo statistiku vāc un sniedz "Facebook". Kā šo lapu pārziņi Mēs neietekmējam šo datu ģenerēšanu un iesniegšanu. Mēs nevaram aizliegt šo funkciju vai novērst datu vākšanu un apstrādi.

Mēs varam izvēlēties attiecīgu laika intervālu, lai iegūtu no "Facebook" statistiku par personām, kuras ir noklikšķinājušas uz "patīk", abonentiem, personām, kuras ir sniegušas informāciju, vai personām, kuras ir paudušas interesi:

kopējais lapas skatījumu skaits, "patīk", lapas darbība, reakcija uz ierakstiem, pieejamība, videoierakstu skatījumi, ieraksti, pieejamība, komentāri, akcijas atbildes, attiecība vīrieši/sievietes, valsts un pilsēta, valoda, vecums, intereses, uzvedība, izmantotās ierīces, dzimums, apmeklējumi un klikšķi, klikšķi uz tālruņa numuriem vai saitēm u.c.

"Facebook" arī sniedz informāciju par "Facebook" grupām saistībā ar Mūsu "Facebook" un "Instagram" lapām. Tā kā "Facebook" nepārtraukti attīstās, iespēja izmantot datus, kā arī to apstrāde pastāvīgi mainās, tādēļ Mēs vēlreiz iesakām apmeklēt iepriekš minētās saites, lai uzzinātu vairāk par "Facebook" un "Instagram" privātuma politiku.

Mēs izmantojam šos apkopotos datus, lai savas "Facebook" un "Instagram" lapas padarītu pievilcīgākas lietotājiem. Piemēram, Mēs izmantojam informāciju par vecumu un dzimumu, lai pienācīgi vērstos pie saviem apmeklētājiem. Mēs arī izmantojam datus par aktivitāti, lai publicētu informāciju vispiemērotākajā laikā.

 

Vācamie dati

Īstenojot akcijas vai spēles, Mēs varam sazināties ar personām, kuras ir izteikušas vēlmi tajās piedalīties. Uzvarētāja noteikšanas un balvas nodošanas nolūkā varam vākt tādus datus kā vārds, uzvārds, informācija par balvas saņemšanas vietu vai citi dati, kas ir nepieciešami personas identifikācijai un balvu nodošanai.

Ja Jums ir "Facebook" vai "Instagram" konts un Jums "patīk" vai Jūs "sekojat" mūsu tīmekļa vietnēm, Jūs varat publicēt komentārus vai noklikšķināt "patīk" uz atsevišķiem ierakstiem. Ja komentēsiet vai noklikšķināsiet "patīk" uz Mūsu publicēto saturu, šī informācija būs redzama Mums un citiem sociālo tīklu lietotājiem. Citiem redzamais Jūsu datu apjoms būs atkarīgs no individuālajiem Jūsu privātuma iestatījumiem un Jūsu aktivitātēm, proti, no tā, cik daudz datu pats esat publicējis.

 

Datu nodošana

Mēs varam atklāt ierobežotu anonīmu informāciju uzticamām trešām personām, kuras palīdz analizēt lietošanas modeļus, uzlabo sociālo vietņu veiktspēju un sniedz lietotājam noderīgu informāciju.

 

Jūsu informācijas drošība

Mēs regulāri atjaunojam un uzlabojam savus drošības standartus, procedūras un tehnoloģijas, lai aizsargātu pret nesankcionētu piekļuvi Jūsu konfidenciālajai informācijai. Mūsu sociālo tīklu lapās savāktā informācija ir pieejama tikai tām personām, kurām informācija ir nepieciešama, lai tās varētu veikt savus pienākumus.

 

Jūsu tiesības

Tā kā tikai "Facebook" ir pilnīga piekļuve Jūsu informācijai un datiem, iesakām sazināties nepastarpinātā veidā ar "Facebook", lai pieprasītu informāciju vai uzdotu citus jautājumus par savām lietotāja tiesībām (piemēram, tiesības uz datu dzēšanu). Ja Jums ir nepieciešama palīdzība vai rodas citi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar Mums, sūtot vēstuli uz e-pasta adresi [email protected].

Ja vēlaties, lai Jūsu personas dati Mūsu lapās netiktu apstrādāti saskaņā ar šajā Privātuma politikā aprakstīto, Jūs to varat izdarīt, attiecībā uz šīm lapām noklikšķinot uz izvēlnes "atteikties no statusa patīk" vai "nesekot".

 

Spēkā esamība un grozījumi

Šī Privātuma politika ir atjaunināta un spēkā kopš 2019. gada 20. augusta. Ja grozīsim šo Privātuma politiku, mēs publicēsim tās atjaunināto versiju savās "Facebook" un "Instagram" lapās. Privātuma politikas grozījumi un (vai) papildinājumi stājas spēkā no to publicēšanas brīža.

 

Pēdējo reizi Sociālo tīklu politika pārskatīta 20.08.2019.