Sekite mus:
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25491676
Rezerves daļas
+371 25494834
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25491676
Rezerves daļas
+371 25494834
Sekite mus:

Jaunais S7 kombains

2024-03-04

Definējot jaunus standartus ražas ievākšanas automatizēšanā un produktivitātē

John Deere iepazīstina ar jaunajiem S7 kombainiem!

Ražas ievākšanas produktivitāte

Jaunie S7 kombaini ir aprīkoti ar jaunākās paaudzes JDX dzinējiem. S7 700 modeli darbina 9 litru JD9X dzinējs, savukārt S7 800, S7 850 un S7 900 modeļus darbina 13,6 litru dzinējs JD14X. Šie John Deere dzinēji ir sevi jau pierādījuši darbā uz lauka un uzrāda izcilus rezultātus jebkādos ražas ievākšanas apstākļos. Īpaši izceļas JD14X dzinējs ar HarvestMotionTM, kurš sasniedz maksimālo jaudu pie samazinātiem dzinēja apgriezieniem - tikai 2000 apgr./min. Turklāt jaunais S7 izmanto X9 atlieku pārvaldības sistēmu, vēl vairāk uzlabojot kopējo efektivitāti. S7 izkraušanas gliemežtransportieris ir arī aprīkots ar pielāgojamu tekni, ko iespējams pārvaldīt no kabīnes, padarot piekabes uzpildīšanu vienkāršāku un precīzāku.

 

Uzlabota ražas ievākšanas automatizēšana

S7 kombaini sniedz modernas ražas ievākšanas automatizēšanas iespējas, izmantojot papildus piedāvātās tehnoloģijas paketes, kas iekļauj tādus automatizēšanas risinājumus kā Ražas ievākšanas iestatījumu automatizēšana, kuras ietvaros ražas ievākšanas laikā tiek automātiski noregulēti pieci iekšējie kombaina iestatījumi, balstoties uz graudu zudumu apjomu, svešķermeņu apjomu un lūzušo graudu robežvērtībām. S7 modelim ir ieviesta arī Prognozējošā braukšanas ātruma automatizēšana. Šī prognozējošā sistēma detektē labību, izmantojot vairākus datu avotus, tostarp  satelīta biomasas kartes un reālā laika automatizēšanas kameras datus. S7 reālajā laikā izmanto šos kameras datus, lai detektētu labības augstumu un/vai veldrē sakritušu labību un precīzāk noregulētu braukšanas ātrumu.

 

Jauna kabīne un integrētas precīzās lauksaimniecības iespējas

Jaunā kabīne - identiska vadošā modeļa X9 kabīnei - ir aprīkota ar G5Plus CommandCenterTM, ļaujot izmantot viedās lauksaimniecības funkcijas, piemēram, AutoTracTM, AutoTracTM Pagriezienu automatizēšanu, Dokumentēšanu un DataSync. Turklāt kopējo operatora darbu būtiski uzlabo jauns, augstas izšķirtspējas stūra kolonnas ekrāns ar lietotājam draudzīgu interfeisu un digitālu kombaina snieguma informācijas vizualizēšanu. Integrētais StarFireTM uztvērējs nodrošina izcilu signāla stabilitāti un 2,5 cm darba gājiena precizitāti. Integrētās precīzās lauksaimniecības iespējas papildina JDLinkTM, nodrošinot divvirzienu savienojamību automātiskai labības un mašīnas datu augšupielādēšanai uz John Deere Operations CenterTM un attālai reālā laika pārraudzībai. Šīs savienojamības iespējas spēlē būtisku lomu aprīkojuma dīkstāves minimizēšanai ražas ievākšanas laikā.

 

Jauns dizains un jauna stila nosaukums

S7 kombainu jaunais dizains izceļ radniecības saites ar John Deere vadošo modeli X9 - piemēram, kombaina sānu paneļu dinamiskais dizains būs pazīstams klientiem, kas lietojuši X9. Modeļa pilnais nosaukums tagad norāda separatora tehnoloģiju, modeļu “ģimeni”, kopējo kapacitāti, un nākotnē modeļa nosaukumā norādīs arī būtiskos sērijas jaunumus.

 

25. modeļu gada atjauninājumi X9 kombainiem

Commodity Classic izstādē tika prezentēti arī jaunumi X9 kombainiem. Sākot ar 2025. modeļu gadu, šie John Deere vadošie kombainu modeļi piedāvās arī visas ražas automatizēšanas funkcijas, kas tika ieviestas S7 modeļiem. Turklāt visiem X9 kombainu modeļiem tiks piedāvāta arī labības detektēšanas tehnoloģija, kas pašreiz pieejama S7 un T sērijas modeļiem.