Sekite mus:
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25491676
Rezerves daļas
+371 25494834
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25491676
Rezerves daļas
+371 25494834
Sekite mus:

Lauksaimniecības vadības risinājumi (AMS)

Kad “John Deere” izveidoja pirmo pasaulē auglības karti un automātisko vadības sistēmu, sākās lauksaimniecības revolūcija, kas drīz mainīja tradicionālās lauksaimniecības metodes, jo ievērojami uzlaboja zemnieku agregātu veiktspēju, sējumu ražu un kvalitāti, kā arī samazināja ekspluatācijas izmaksas un uzlaboja operatora darba apstākļus.

Precīzā saimniekošana sākas šeit. “John Deere” uztvērēju un vadības monitoru sistēma ļaus pilnībā izmantot modernās lauksamniecības priekšrocības un padarīs Jūsu biznesu vēl veiksmīgāku. Nemeklējam kompromisus un radām augstākās kvalitātes elektronikas komponentus, jo tas veido stingru pamatu precīzai sistēmu funkcionēšanai un uzticamībai darba laikā.

Tāpēc “John Deere” aprīkojumā ir daudz bezmaksas funkciju, ko konkurenti piedāvā par maksu vai vispār nepiedāvā. Bagātīgā papildfunkciju izvēle ļaus atjaunot sistēmu un pielāgot to šī brīža vajadzībām ar pašiem modernākajiem tirgus risinājumiem. Ja izvēlēsieties mūsu risinājumus, varat būt pārliecināti, ka saņemsiet nozarē vadošo produkta veiktspēju.

KĀDS JUMS NO TĀ LABUMS?

  • IZMAKSU VADĪBA, TEHNIKAS EFEKTIVITĀTE

  • SAIMNIECĪBAS EFEKTIVITĀTE

  • AUGSTĀKA PRECIZITĀTE UN SIGNĀLS, KAS ATKĀRTOJAS

  • ĀTRĀKA PIEVIENOŠANA SF TĪKLAM

  • ATVIEGLO DARBUS

  • PALIELINĀS VEIKTSPĒJA LĪDZ 14 %

  • MAZĀK ZAUDĒJUMU

  • MAKSIMĀLA UN PASTĀVĪGA RAŽA

  • KVALITĀTE PAR ZEMĀKAJĀM IZMAKSĀM

  • PIELĀGOTS JŪSU VAJADZĪBĀM

“John Deere” vadības monitori un “StarFire” uztvērēji veido pamatu, lai darbus būtu veikt vieglāk,  Tāpat “John Deere” palīdzēs Jums ātri pielāgot šīs precīzās tehnoloģijas, lai tūlīt iegūtu rezultātus un nodrošinātu ātru investīciju atmaksāšanos.


Mobilais RTK

Atrodiet integrētu, modernu un ražīgu veidu, kā izmantot RTK precizitāti. “John Deere” mobilais RTK signāls. 2,5 cm precizitāte, kas pavadīs Jūs gadu no gada.


Ceturtās paaudzes ekrāns

Universālais 4640 ekrāns ir tik pat intuitīvs kā “CommandCenter” 4600, taču to var izmantot dažādās tehnikas vienībās. Paplašinātais monitors – papildekrāns, paredzēts vairāku funkciju vienlaicīgai skatīšanai uz vairākiem ekrāniem.

“HarvestLab 3000”

“John Deere”  “HarvestLab 3000”. Šī uz “NIR sensoriem” balstītā laboratorija ir atzīta par novērtēta ar medaļām. Izstrādāta izmantojot pieredzi, kas savākta, izmantojot miljons darba stundas uz laika. Jaunas iespējas.

“HarvestLab 3000”: viens sensors – trīs funkcijas

Lai saglabātu optimālu kvalitāti, tiek izmantota “John Deere” tuvo infrasarkano staru (NIR) “HarvestLab 3000” tehnoloģija.

Operāciju centrs

Vāciet, uzglabājiet, attēlojiet un analizējiet lauka datus, kas savākti no saviem vadības monitoriem, viegli plānojiet un izmantojiet datus nākotnē – nav svarīgi, vai pievienojaties no sava galda datora, vai planšetdatora. Uzzīmējiet laukus un zonas, lai precīzi pārvaldītu saimniecības izdevumus.

Attālinātā diagnostika

Attālinātās diagnostikas sistēma ļauj aktīvi pārvaldīt tehniskas stāvokli vēl pirms kļūdu konstatēšanas, palielina tehnikas veiktspēju un nodrošina, ka jūsu darbi tiek paveikti maksimāli efektīvi.


VAIRĀK INFORMĀCIJAS – LABĀKI RISINĀJUMI