Sekite mus:
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Sekite mus:

Pakalpojumi

LIETOTAS TEHNIKAS PĀRDOŠANA

Lietota tehnika no uzticamām rokām — mūsu speciālisti veiks diagnostiku, sniegs konsultācijas un atlasīs tehniku atbilstoši jūsu prasībām. Lietotas tehnikas parkā atradīsiet dažādu zīmolu pašgājēju un piekarināmo tehniku John Deere, Valtra, Claas, Massey Ferguson, New Holland, KUHN, Koeckerling u. c.
Varam piedāvāt ļoti plašu tehnikas klāstu, jo mums ir lielākais lietotas tehnikas laukums Lietuvā!

LIETOTAS TEHNIKAS PIRKŠANA

Vienmēr meklējam, ar ko papildināt mūsu lietotās tehnikas parku. Ja Jūs vienkārši vēlaties pārdot savu lauksaimniecības tehniku, sazinieties ar mums, mēs piedāvāsim vislabāko cenu un nopirksim to.

TEHNIKAS ATPIRKŠANA — NOMAINIET VECO PRET JAUNĀKU

Vēlaties iegādāties jaunu vai lietotu tehniku, un jums ir traktors, kombains vai zemes apstrādes agregāts, ko vēlētos nomainīt pret jaunāku? Mainām! Nopirksim jūsu veco tehniku un nodrošināsim jaunāku — iegādājieties vēlamo un pārdodiet to, ko vēlaties nomainīt ātri un ērti.
Jūsu vecās tehnikas vērtību ieskaitīsim kā pirmo iemaksu.

TEHNIKAS MEKLĒŠANA

Mūsu lietotās tehnikas laukumā neatradāt meklēto? Nav problēmu! Informējiet mūs par Jūsu meklētās tehnikas vienību, un mēs sameklēsim to Jūsu vietā! Atstājiet risku mūsu ziņā — nodrošināsim, lai tehnika atbilstu visām Jūsu prasībām, būtu tehniskā kārtībā un gatava darbam.

PALĪDZĪBA TEHNIKAS PĀRDOŠANĀ

Pārdot vēlamo tehniku reizēm ir īsts izaicinājums, kas prasa daudz pūļu un laika, kura, tuvojoties sezonai vai sezonas laikā, reizēm pietrūkst mūsu klientiem. Kontaktējamies ar ļoti lielu cilvēku skaitu ne tikai Lietuvā, bet arī ārpus tās robežām, un zinām, kā pārdot tehniku ātrāk. Ja esat saskārušies ar sarežģītu tehnikas pārdošanas gadījumu vai vēlaties to pārdot ātrāk — sazinieties, uzklausīsim jūsu vajadzības un palīdzēsim pārdot jūsu tehniku ātrāk. Jūs saņemsiet vēlamo naudas summu, savukārt pārdošanas maksa Jums netiks piemērota.

TEHNIKAS NOMA

Steidzami nepieciešama papildu tehnika īsam periodam, sezonai vai ražas kulšanai? Plānojiet tikai ražas novākšanas vai zemes apstrādes darbus un neraizējieties par tehnikas remontu vai tehnisko problēmu risināšanu — viens zvans un mūsu tehniķis būs klāt. Ja gadītos tā, ka ātri nevarēsim saremontēt iznomāto tehniku — steidzami piegādāsim Jums citu darbam nepieciešamo mašīnu. Ar tehniku saistītas problēmas atstājiet mūsu ziņā!
Sazinieties ar mums, un mēs sniegsim vislabāko tehnikas nomas piedāvājumu, kas palīdzēs palielināt produktivitāti un sasniegt vēlamos rezultātus ātrāk. Par tehnikas nomu sazinieties pa tālr.: 8 610 09380.