Sekite mus:
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Sekite mus:

John Deere 5R sērija

R – tā ir revolūcija kompakto traktoru pasaulē. Izstrādājot jauno 5R sēriju, tajā ir iekļautas arī augstākā līmeņa funkcijas, kuras līdz šim bija pieejamas tikai ievērojami lielākos modeļos. Iekļaujot šīs visas funkcijas, izveidojām neparasti veiklu un universālu traktoru, kas spēj gāzt kalnus un sniegt jūsu saimniecībai vēl lielāku produktivitāti un plašāku iespēju diapazonu.

Īpaši izturīgais, lietais 5R rāmis, īsā riteņu bāze (2250 mm), samazinātais traktora kopējais garums un mazais pagrieziena rādiuss (tikai 3,75 m) savā klasē nodrošina nevainojamu traktora manevrētspēju, vienlaikus saglabājot izturīgumu, mazu svaru un lielu celtspēju. 5R maksimālā pieļaujamā masa ir 8600 kg – tā divas reizes pārsniedz paša traktora svaru.

TIKAI DĪZEĻDEGVIELA! John Deere PowerTechPWX dzinēji ar 4,5 l darba tilpumu atbilst III B posma izmešu standartu prasībām un tiem nav nepieciešamas nekādas papildu piedevas. Šo dzinēju jauda atkarībā no modeļa sasniedz no 90 līdz 125 ZS. Transportēšana jaudas vadības sistēma (TPM) nodrošina vēl vairāk jaudas, kad tā ir visvairāk nepieciešama: transportēšanas darbos jauda palielināma par papildu 10 ZS.
  • Mēs sniedzam jums iespēju izvēlēties, jo tikai Jūs vislabāk zināt, kas nepieciešams jūsu uzņēmējdarbībai. CommandQuad Manual – transmisija ar 4 PowerShift pārnesumiem katrā no 4 diapazoniem (kopā 16/16 pārnesumu), pārnesumi pārslēdzami manuāli.
  • CommandQuad – transmisija ar automātisko pārnesumu pārslēgšanas iespēju un plašāka profila funkcijām.
  • Command8 – transmisija ar 8 PowerShift pārnesumiem četros diapazonos (kopā 32/16 pārnesumu), ar automātisko pārnesumu pārslēgšanas iespēju un ECO funkciju.
5R traktori var tikt aprīkoti ar līdz pat 7 hidrauliskajiem izvadiem: 3 vidusdaļā un 4 aizmugurē. Spiediena un plūsmu kompensējošs hidrauliskais sūknis spēj nodrošināt max. 117 l/min hidrauliskās eļļas plūsmu. Jauda un kontrole: tur, kur nepieciešams, tad, kad nepieciešams.
Veidojot jauno 5R sēriju, īpaša uzmanība tika veltīta tam, lai pēc iespējas palielinātu redzamību uz priekšu. Šī iemesla dēļ tika pazemināts traktora dzinēja pārsegs, uzstādīts jauns panorāmas priekšējais stikls un panorāmas jumta logs. Visu šo uzlabojumu dēļ tika sasniegts 105 grādu priekšējās redzamības leņķis. Kabīne aprīkota ar jauno CommandArm daudzfunkcionālo konsoli un PDU+ informatīvo monitoru, kas nodrošina šīs klases traktoros vēl neredzēti ērtu vadību.
5R traktori – Premium līmeņa komforts. Jaunākajos 5R sērijas traktoros uzstādīta jaunas konstrukcijas, daļēji neatkarīga priekšējā tilta amortizācija, kas nodrošinās ne tikai maksimālu komfortu, bet arī nevainojamu stabilitāti un saķeri. Priekšējā tilta amortizācija automātiski pielāgojas mainīgajai noslodzei un saglabā priekšējo asi pastāvīgā pozīcijā, nodrošinot traktoram nesatricināmu līdzsvaru, turklāt, kad nepieciešama lielāka precizitāte, priekšējā tilta amortizāciju iespējams nofiksēt (piemēram, strādājot ar frontālo iekrāvēju). Lai vēl vairāk pasargātu operatoru no triecieniem un vibrācijas, 5R sērijas traktoriem iespējams uzstādīt arī kabīnes amortizāciju, bet augstākā līmeņa sēdekļiem pneimatiskā amortizācija ir iekļauta standarta komplektācijā.