Sekite mus:
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25491676
Rezerves daļas
+371 25494834
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25491676
Rezerves daļas
+371 25494834
Sekite mus:

Kramer-jaunā 8. sērijas riteņu iekrāvēju paaudze

2024-02-12

Kramer-Efektivitāte sākas tagad

Elektriskā mobilitāte lauksaimniecības nozarē spēlē arvien svarīgāku lomu. Viena no svarīgākajām tās priekšrocībām ir iespēja izmantot pašu ģenerētu elektrību. Elektriskās mašīnas ne tikai samazina CO2 emisijas, bet arī līdz minimumam samazina trokšņa emisijas. Tādēļ elektriskie riteņu krāvēji un elektriskie teleskopiskie iekrāvēji ir ideāli piemēroti vidē, kur ir īpašas prasības attiecībā uz troksni - piemēram, zirgu fermā vai tūrisma saimniecībā ar daudziem apmeklētājiem. Turklāt darbs staļļos, saimniecības ēkās, noliktavās vai siltumnīcās kļūst ievērojami patīkamāks gan cilvēkiem, gan dzīvniekiem. Kramer pašreiz piedāvā divas elektriskas mašīnas - KL25.5e riteņu krāvēju un kompakto KT144e teleskopisko iekrāvēju. Abas šīs mašīnas ir aprīkotas ar 96 voltu litija jonu akumulatoru tehnoloģiju, kas nodrošina darba laiku līdz pat četrām stundām. Tomēr elektriskā piedziņa nav vienīgais veids, kā ar Kramer mašīnām iespējams samazināt CO2 emisijas. Sākot ar 2024.gadu, visi Kramer pašreizējie dīzeļa modeļi tiks rūpnīcā uzpildīti ar HVO (hidrētu augu eļļu, “Hydrotreated Vegetable Oil”). Atkarībā no izmantotā HVO degvielas veida, siltumnīcas efekta gāžu emisijas šīs degvielas dzīves cikla laikā tiks samazinātas par līdz pat 90%, salīdzinot ar fosilo dīzeļdegvielu.

Jaunā 8. sērijas riteņu iekrāvēju paaudze - efektivitāte sākas tagad

Jaunas iespējas, funkcijas un komforts padara braukšanu ar Kramer augstākā līmeņa sērijas modeļiem par unikālu pieredzi. Efektīvi, degvielu taupoši un moderni - tā īsumā var raksturot jaunos 8. sērijas riteņu krāvējus un teleskopiskos riteņu iekrāvējus (KL36.8, KL38.8, KL41.8, KL43.8, KL33.8T un KL37.8T). Atkarībā no modeļa, gāzējslodzes rādītājs ir no 3650 līdz 4250 kilogramiem. Visi modeļi standarta variantā ir aprīkoti ar Deutz dzinēju ar 55 kW / 75 ZS; KL41.8, KL43.8 un KL37.8T modeļiem kā papildiespēja ir pieejams dzinējs ar 74,4 kW / 100 ZS. Jaunizstrādātā piedziņa ļauj izmantot četrus režīmus (Jauda, Eco, Ceļš, CSD). Neatkarīgi no tā, vai veicat kraušanu, rakšanu vai tīrīšanas darbus - katram lietošanas veidam var izvēlēties piemēroto iestatījumu, lai darbu veiktu pēc iespējas efektīvāk un maksimāli taupītu degvielu. No slodzes neatkarīgā plūsmas sadale (load-independent flow distribution, LUDV) nodrošina vienmērīgu hidrauliskās eļļas sadali uz atsevišķajiem vadības kontūriem. Tas nozīmē, ka vienlaicīgi var izpildīt vairākas funkcijas, neatkarīgi no slodzes - piemēram, pacelšanu, teleskopisko darbību un izkraušanu. Tāpat ir pilnībā pārbūvēta kabīne, izveidojot divas pilna apjoma ieejas un izejas katrā kabīnes pusē. Pie vadītāja sēdekļa ir uzstādīts saliekamais roku balsts ar kursorsviru un funkciju pogām, ko var ērti noregulēt gareniskā virzienā, atbilstoši vadītāja vajadzībām. Kā papildiespēja pieejams 7 collu ekrāns, kas sniedz piekļuvi plašam mašīnas iestatījumu un palīdzības sistēmu klāstam. Piemēram, izmantojot pagriežamo slēdzi, iespējams noregulēt kursorsviras jutīgumu vai eļļas daudzumu 3. vadības kontūram. Izmantojot Viedo stūrēšanu, vadītājs var samazināt stūres pagriezienu skaitu, kas nepieciešams maksimālā stūrēšanas leņķa sasniegšanai. Tas ļauj uzlabot produktivitāti un veikt ātrus pagriešanās manevrus, jo īpaši strādājot tā sauktajā “Y ciklā”. Visām 8. sērijas mašīnām ir pieejami divi kabīnes varianti. Standarta kabīne ļauj iegūt kompaktu mašīnas augstumu - 2,49 metri (2,69 metri modeļiem KL43.8 un KL37.8T). Savukārt panorāmiskā kabīne ļauj paplašināt skata lauku uz augšu - tas ir īpaši noderīgi, strādājot ar teleskopiskajiem riteņu iekrāvējiem.

KT276 teleskopiskais iekrāvējs - populārā modeļa uzlabots variants

KT276 augstums un platums ir zem diviem metriem - līdz ar to šī mašīna ir ideāli piemērota ierobežotai darba telpai un zemiem caurbraukšanas augstumiem. Tāpat varat izvēlēties kabīnes augstumu: nedaudz zem 2 metriem maksimālam mašīnas kompaktumam vai 2,10 metri, lai uzlabotu kopējo redzamību. Šī mašīna tāpat izceļas ar 2,7 tonnu kravnesību un 75 ZS Kohler dzinēju. Tagad šim modelim ir arī jauna papildiespēja - transportēšanas ātrums līdz 40 km/h, nodrošinot uzlabotu produktivitāti, ja darbs ir saistīts ar lieliem attālumiem. Mašīnai ir pieejama arī EK traktora licence, kas ļauj to izmantot kā traktoru uz publiskiem ceļiem. Būtiskas inovācijas veiktas kabīnes konstrukcijā, nodrošinot darba komfortu vadītājam. KT276 modelim tagad kā papildiespēja ir pieejams 7 collu krāsu displejs ar pagriežamo slēdzi. Papildus jaunam informācijas saturam, šis displejs sniedz vairākas papildu funkcijas. Piemēram, operators var noregulēt kursorsviras jutīgumu un iestatīt un saglabāt leņķa rādījumu divām pierīcēm. Tas ļauj operatoram pielāgot mašīnu attiecīgā darba vajadzībām, līdz ar to uzlabojot produktivitāti. Šajā ziņā ļoti noderīga ir arī pilnībā hidrauliskā Smart Attach ātrās nomaiņas sistēma, kas tagad pieejama arī kā papildaprīkojums KT276 modelim. Izmantojot Smart Attach, pierīces ar papildu hidraulisko funkciju, piemēram, ceļu tīrītāju vai skābbarības kausu, iespējams pievienot un atvienot dažu sekunžu laikā, vadītājam nepametot kabīni.