Sekite mus:
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25491676
Rezerves daļas
+371 25494834
Tehnikas tirdzniecība
Serviss
+371 25491676
Rezerves daļas
+371 25494834
Sekite mus:

John Deere jaunā 5ML traktoru sērija

2022-11-22

John Deere jaunā 5ML traktoru sērija.


Vieda – Precīza lauksaimniecība vērtīgām kultūrām

Lai atvieglotu darbu ar specializētajām kultūrām, 5ML piedāvā pilnu John Deere tehnoloģiju paketi precīzai lauksaimniecībai. Īpaša unikāla priekšrocība ir integrētā AutoTracTM vadības sistēma. AutoTracTM ekrāns ir iebūvēts tieši traktora vadības panelī, bez nepieciešamības veikt papildu aktivizēšanu vai izmantot papildu ekrānu. Turklāt tas ļauj ietaupīt. 5ML aprīkojums ļauj kombinēt dažādus darba soļus. Integrētā vadības sistēma ļauj vadītājam nodrošināt augstu darba kvalitāti pat garās darba dienās. Vadītājs var pilnībā koncentrēties uz agregātu darbu, kamēr traktors pats nodrošina pieturēšanos pie maršruta.

 

Likumi ir noteikuši pienākumu lauksaimniekiem arvien detalizētāk dokumentēt savus darba procesus – tas prasa papildu darbu. 5ML pieejamais Gen 4 ekrāns (papildiespēja) ļauj vienkārši dokumentēt katru traktora darba soli, šo informāciju droši pārnesot uz John Deere Operāciju centru, kura pakalpojumi ir pieejami bez maksas. Šeit ir iespējams pārraudzīt, plānot un analizēt visas operācijas, ļaujot lauksaimniekam pieņemt pamatotus agronomiskos lēmumus. Izmantojot John Deere 1ClickGo AutoSetup iespēju, iestatījumus darba soļu dokumentēšanai un izpildei (piemēram, kultūras aizsardzības pasākumu lietošanas intensitāti) var veikt ar Operāciju centra palīdzību. Līdzko traktors iebrauc attiecīgajā laukā, ekrānā parādās definētais darba uzdevums. Vadītājam ir vienkārši jāveic apstiprināšana un jāsāk darbs. 1ClickGo AutoSetup tādējādi ietaupa laiku, kas nepieciešams iestatījumu veikšanai, un nodrošina nevainojamu dokumentāciju.

Izmantojot John Deere Operāciju centru, 5ML iespējams savienot ar programmatūras risinājumiem, kurus sniedz mūsu partneru uzņēmumi, kas ļauj veikt konkrētajām vajadzībām atbilstošus lauksaimniecības darbus tieši vērtīgajām augu kultūrām. Tas ļauj precīzi izmantot ieejas datus un samazināt ražošanas izmaksas. 5ML ir pionieris augstvērtīgu kultūru precīzas lauksaimniecības jomā.

Turklāt John Deere Connected Support iespēja ļauj minimizēt 5ML dīkstāves laiku. Ja klients dod tam savu piekrišanu, 5ML darbības laikā mašīnas dati tiek attāli analizēti. Ja tiek konstatētas atkāpes no normas, tiek automātiski informēts vietējais John Deere izplatītājs. Izplatītājs tad informē klientu par prognozējamo mašīnas kļūmi, pirms tā var ietekmēt mašīnas sniegumu.

Spēcīgs – Spēcīgākais no John Deere šaurās šķērsbāzes traktoriem

Jaunajā 5130 ML modelī tiek izmantots John Deere PowerTech Plus dzinējs – tas ir 4,5 litru četru cilindru dzinējs ar stabilu griezes momenta pieaugumu 30% un maksimālo jaudu 134 ZS. Mehāniskajai PowerQuad Plus transmisijai ir četri pārnesumi ar jaudas pastiprinājumu, savukārt Powr8 transmisijai (papildiespēja) ir astoņi šādi pārnesumi. Izmantojot diapazona pārslēgšanu, tiek automātiski atlasīts atbilstošais pastiprinātais pārnesums. Kombinācijā ar diapazona pārslēgšanu bez sajūga (izmantojot sajūga atslēgšanas pogu), tas nodrošina izcilu traktora lietošanas komfortu.

5ML pārliecina ne tikai ar savu dzinēja jaudu, bet arī ar savu hidraulisko jaudu - 117 l/min. Tas ļauj pievienot agregātus ar augstām hidrauliskās jaudas prasībām tieši pie traktora hidraulikas sistēmas, neizmantojot ārēju jūgvārpstas darbinātu hidraulisko sūkni. Turklāt iespējama dažādu pielietojumu kombinēšana. Piemēram, iespējams ietaupīt laiku, vienlaicīgi apcērpot kokus un arot zemi. Turklāt traktors ir gatavs lietošanai arī ar frontāliem iekrāvējiem.

Īpaša 5ML priekšrocība ir tā izcilā aizmugures 3-punktu uzkares celtspēja – 4900 kg (pie vilkmes stieņu galiem). Augsta lietderīgā kravnesība apvienojot ar maksimālu uzkares celtspēju, ļauj pievienot lielus agregātus, tādējādi uzlabojot efektivitāti un ražīgumu.

5ML modelis izceļas arī ar savu izturīgo konstrukciju. Dubļusargi, degvielas tvertne un aizmugurējo gaismu apvalks, durvis ir ražotas no tērauda, un līdz ar to ir īpaši robustas. Konstrukcijas gludās šķautnes nodrošina, ka netiek bojāti augi, braucot caur šaurām rindstarpām.

Drošība un lietošanas komforts

5ML modeļa kabīne ir aprīkota ar elektronisku kursorsviru un lielu LCD ekrānu vadības panelī. Tas ļauj sniegt izcilu pārskatu pār traktora iestatījumiem un uzlabo operatora komfortu. Elektroniskā kursorsvira būtiski atvieglo agregātu pārvaldīšanu. Izmantojot iTec lauka malas pārvaldības funkciju, vadītāja darbu būtiski atvieglo darba procesu automatizēšana, veicot apgriešanos lauka malā. Kā papildaprīkojums ir pieejama kabīnes 4. kategorijas filtrācijas sistēma (saskaņā ar EN 15695), kas ir integrēta vadītāja kabīnes griestos un nodrošina aizsardzību pret putekļiem, aerosoliem un garaiņiem, kas var būt bīstami veselībai.

5ML traktorus iespējams pasūtīt, sākot ar 2023. gada janvāri.