Tehnikas tirdzniecība
+371 26623513
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494834
Lietota tehnika
+371 25495851
2020-03-11

 

Pastāvēs, kas pārvērtīsies – arī mēs maināmies un par galveno mērķi izvirzām būtiski uzlabot līdz šim sniegto pakalpojumu kvalitāti un nodrošināt to saviem klientiem daudz augstākā līmenī. Tāpēc, darām Jums zināmu, ka mūsu vadības sastāvā ir notikušas sekojošas izmaiņas:Tehnikas tirdzniecība būs Reiņa Reinsona pārziņā

Reinis Reinsons, pēc izglītības ir agronoms, kuru aizrauj lauksaimniecības sfēra, bet it īpaši augu fizioloģija un augsnē notiekošie procesi. Galveno darba pieredzi lauksaimniecībā guvis pārdošanā un ikdienas darbā ar lauksaimniekiem. Mīl uzdot jautājumus, kas aktivizē domāšanu un priecājas par tiem, kuri izdara vairāk nekā prasīts. DOJUS Latvija komandai pievienojas, jo redz gan lieliskus produktus, gan uzteicamu tehnisko servisu. Kā galveno sava darba prioritāti izvirza pārdošanas procesa kvalitātes uzlabošanu.

Servisa nodaļu turpmāk vadīs Oskars Zīriņš

Daudziem mūsu klientiem Oskars Zīriņš ir vairāk zināms kā Zemgales reģiona servisa vadītājs. Augot profesionālajām ambīcijām un vēlmei pierādīt, ka DOJUS Latvija serviss var būt labākais Latvijā, Oskars ir pieņēmis izaicinājumu vadīt visas reģionu komandas. Līdz šim uzkrājis pieredzi 13 gadu garumā gan ar lauksaimniecības, gan meža tehniku, sertificējies vairāku ražotāju rūpnīcās. Kā galvenās darbības jomas un prioritātes izvirza klientiem pieejamāku servisu un pakalpojumu klāsta paplašināšanu, ievērojami kvalitatīvākus remontdarbus un pretīmnākošu attieksmi pret ikvienu saimniecību, neatkarīgi no tās lieluma.