AMS - lauksaimniecības vadības sistēmas | Dojuslatvija.lv
Tehnikas tirdzniecība
+371 26623513
Serviss
+371 25494838
Rezerves daļas
+371 25494825
Lietota tehnika
+371 25495851

Ir daudzi faktori, kas ietekmē rentabilitāti katrā saimniecībā, piemēram, ķimikālijas, degviela,darba spēka izmaksas un nemaz nepieminot audzētā produkta iepirkuma cenu. Šosfaktorus mēs nevaram ietekmēt. Bet mēs varam Jums palīdzēt.

Mēs rūpējamies par Jūsu tehniku un jaunākajām tehnoloģijām Jūsu John Deere saimniecībā,lai samazinātu saimnieciskās izmaksas.Strādāt ātrāk, precīzāk un samazināt ekspluatācijas izmaksas, kas palielinās Jūsu saimniecības rentabilitāti, samazinot ražošanas izmaksas.

 

AMS    (Lauksaimniecības    vadības    sistēmas) –  sistēmas  lauksaimniecībai,  kuras  apvieno GreenStar produktus, programmatūru, datu apstrādi. Lai palielinātu darba ražīgumu un peļņu ar tehnikas jaudu vien nepietiek,  tāpēc  palīgā  nāk  inteliģentās vadības sistēmas – AMS.

Galvenie Green Star  komponenti  ir  universāli,  tie  ir  pārliekami  no  traktora  uz kombainu,  pašgājējsmalcinātāju,  miglotāju, sējmašīnu vai citu John Deere agregātu. Daudzi  GreenStar  komponenti var  tikt  uzstādīti  arī  uz  citu  ražotāju tenikas.

AMS Iekārta

.....
......

UZTVĒRĒJI UN CITA SAKARU TEHNIKA

SF3000 uztvērēju raksturo precizitāte unuzticamība. Uztvērējs spēj strādāt trijosizvēlētās precizitātes līmeņos: SF1 (+/-23cm), SF2 (+/-5 cm) ,RTK (+/-2 cm).
mRTK modems ir paredzēts, lai ar mobilointernetu pieņemtu LatPos (Latvijas ģeotelpiskāsinformācijas aģentūras) RTK tīklasūtīto korekcijas signālu, ar kura palīdzībutraktors spēj pārvietoties ar +/-2 cm precizitātistarp sliedēm.

..

VADĪBAS MONITORI

GS1800 monitors ietver trīs pamatfunkcijas:parāda traktora darba parametrus, veicAutotrak funkciju, spēj vadīt ISOBUS agregātus,un automātiskā miglotāja vai sējmašīnassekciju vadības funkcijas John Deereagregātiem. Ar šo monitoru varēsiet veiktsākuma līmeņa dokumentēšanu.
GS2630 monitors nodrošina skārienjutīgaekrāna ērtu un intuitīvu vadību. GS2630monitorā ir ieviestas tādas PRO funkcijaskā: Autotrak, Machnine Sync, iTEC pro, RDA,WDT.
...

UNIVERSĀLS AUTOMĀTISKĀS STŪRĒŠANAS RISINĀJUMS

ATU 200 stūre ar elektrisko piedziņu ir piemērota praktiski jebkurai tehnikai. Montāžas princips ir ļoti elementārs — noņemama oriģinālā stūre, bet tās vietā uzliekama stūre ar elektrisko piedziņu. Šo risinājumu,iespējams, ātri pārmontēt un pārcelt no vienas tehnikas otrā.

Tehnoloģijas

AUTOTRAC

Automātiskās vadības sistēmas dod iespējustrādāt precīzi diennakts tumšajā laikā, putekļosvai miglā. „Autotrac” nodrošina, lai laukitiktu apstrādāti ar mazāku braucienu skaitu,bez pārklājumiem, neatstājot neapstrādātasplatības, nemaz nerunājot par darba komfortu.Pēc aprēķiniem ar „Autotrac” var ietaupīt līdz10 % degvielas, tehnikas resursu, darba laika,sēklu un mēslojuma izmaksas.


AUTOMĀTISKĀ SEKCIJU VADĪBA

Šī sistēma apbrīnojami samazina miglošanasizmaksas, jo samazina atstarpju unpārklājumu skaitu. Iebraucot apstrādātā platībā vai izbraucot aiz tās robežām, šī sistēma, kas balstīta uz GPS, automātiski izslēdz miglotāja spārnu sekcijas. Atgriežoties neapstrādātā platībā vai apstrādājamā platībā, sistēma ieslēdz miglošanu.iTEC PRO

iTEC pro — ekskluzīvs John Deere risinājums,kas pilnīgi automatizē traktora pamatfunkcijas,automātiski vada tehniku pa galveno lauku, apgriež to lauka galos un vada agregātus.Šī sistēma vēl vairāk palīdz paātrināt darbus, ietaupīt degvielu, mēslojumu un sēklu, tāpēc arī mazāk pieredzējuši operatori varēs sasniegt lieliskus rezultātus.

JDLINK

JDLink ir John Deere telemātikas risinājums,kas nodrošina bezvadu sakarus uninformācijas apmaiņu ar tehniku. Savāktoinformāciju var analizēt, pievienojoties JDLinkinterneta vietnei. Turklāt JDLink dodiespēju ne tikai precīzi noteikt tehnikasatrašanās vietu, bet arī no attāluma vērottehnikas degvielas patēriņu, dzinēja slodzivai darba stundas, kā arī labāk palīdz izmantottehnikas parku tieši no Jūsu biroja.

 

 

 

RDA

RDA sistēma — tālvadības pieslēgums piekombaina monitora. Jau tagad no jebkurasiekārtas ar interneta pieslēgumu tieši varvērot kombaina ekrāna rādītājus un palīdzētoperatoram pareizi noregulēt kombainu.

WDT

Bezvadu agronomijas datu pārsūtīšana reālajālaikā tieši no lauka uz bezmaksas informācijasanalizēšanas interneta vietni www.myjohndeere.com. Rīks paredzēts precīzās zemkopības ieviešanai saimniecībā.


MYJOHNDEERE.COM OPERATĪVAIS CENTRS

Plānojiet, izpildiet un kontrolējiet savusaimniecisko darbību. Izmantojot šo interneta vietni, Jūs vienkārši varēsiet pārlūkot JDLink telemātikas pārskatus un viegli administrēt Jūsu īpašumā esošo John Deere AMS iekārtu, kā arī aktivizēt precizitātes funkcijas. Šajā interneta vietnē atradīsietarī programmu „Operatīvais centrs”.

 

 

 Precīzās lauksaimniecības produktu atbalsta speciālists - Aivis Zālītis, mob. +371 25491678

Vēlaties uzzināt vairāk? Lejupielādējiet  bukletu šeit.